Álláslehetőség - Debrecen

Közigállás portál keres munkatársat gyógytornász munkakörbe

Feladatok:
Sporttudományi multidiszciplináris team munkájában aktív részvétel.
A sporttudományi laboratóriumi eszközök működtetésének elsajátítása és a kapcsolódó módszertanok ismerete és alkalmazása.
Információ feldolgozás és értelmezés, adatelemzés.
A hazai és nemzetközi sportélettani laboratóriumok munkájának megismerése és a megnevezett ismeretek gyakorlati alkalmazása.
Hazai és nemzetközi szakirodalmi kutatás, tanulmány készítés.
Továbbképzéseken részvétel.
A Sportélettani Tanszék oktatómunkájának támogatása.

Elvárások:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban. Önálló munkavégzés. Kiváló kommunikációs képesség. Jó szervezőkészség, rugalmasság. Kiváló problémamegoldó képesség. Jól megalapozott számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint). Büntetlen előélet. szakmai gyakorlat
Szakmai önéletrajz, a végzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolata, valamint egy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázatot az azt véleményező, elbíráló személyek és testületek megismerhetik, és a pályázó a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez is hozzájárul.

Munkavégzés helye: 4032, Debrecen Nagyerdei körút 98.
Jelentkezési határidő: 2013. 10. 22.
Kezdés várható időpontja: 2013. 11. 01.
Jelentkezés módja: 4028, Debrecen Kassai út 26.Dr. Bács Zoltán gazdasági főigazgató

A hirdetés folytatása itt olvasható